Maus Kft. logó
Maus Családbarát munkahely

Pénzügyi asszisztens Maus Kft. - Szeged

Részmunkaidős állást keresel?
Erősséged a pontos adminisztráció?
Szeretsz csapatban dolgozni?

Ha igen, az alábbi feladatokra várunk pénzügyi osztályunkra:

-kereskedelmi áruk számlázása,
-egyenlegközlők postázása,
-fűzés és irattárazás,
-egyéb az osztályhoz tartozó adminisztrációs feladatok.

Szerdán és csütörtökön 8:00-16:30-ig, kedden 12:30-16:30-ig tart a munkatárs munkaideje.

Férfiak és nők jelentkezését is várjuk!

Elvárások

Kimagasló kommunikációs készségedre szóban és írásban, valamint alapfokú számítógépes ismeretekre szükség lesz a munkád során. Rendelkezz érettségivel. Fontos, hogy bírd a monotonitást és szeress csapatban dolgozni.

Előnyt jelent

Előny, ha rendelkezel középfokú közgazdasági végzettséggel, de nem feltétel.

Amit kínálunk

A munkavégzéshez szükséges műszaki eszközöket biztosítjuk számodra: telefon, számítógép.
Irodáink klimatizáltak, felszerelt konyhánkban biztosítunk számodra kávézási lehetőséget, szörpöt,
szűrt vizet, teát.
Munkatársainknak dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk.
Bejelentett, RÉSZMUNKAidős állás, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Munkahelyi extrák

  •  Kerékpártároló
  •  Parkoló

Ha aktív részese szeretnél lenni egy stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoportnak, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajz csatolásával.

cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram