Maus Kft. logó
Maus Családbarát munkahely

Beszerzési asszisztens Maus Kft. - Szeged

Beszerzési asszisztens munkatársunkat keressük szegedi központunkba!

Szereted az irodai munkát?
Kiválóan kezeled napi szinten a Word-öt és az Excelt is?
Szeretnél egy fejlődő céghez tartozni?

Ha igen, az alábbi feladatokra téged keresünk:

  • termékek felvitele és a cikktörzs karbantartása,
  • árak beállítása a rendszerben,
  • akciók kérése, visszaigazolások elkészítése,
  • kimutatások készítése,
  • beszerzők munkájának segítése.

Elvárások

Érettségivel rendelkezz és akarj fejlődni a munkádban.
Néhány év irodai tapasztalat szükséges a munkavégzéshez, haladó Excel és alap Word használattal.
Illetve kitartó és precíz munkavégzés fontos a munkakör betöltéséhez.

Előnyt jelent

Előny, ha van kereskedelmi tapasztalatod és élelmiszer termékismereted.

Amit kínálunk

Pörgős, lendületes, felelősségteljes csapatmunka fog téged várni.
Stabil céges háttér és teljes munkaidős a bejelentés.
Munkaidőd hétfőtől péntekig 7:30-16:00-ig vagy 8:00-16:30-ig fog tartani megbeszélés alapján.
Az alapbéren túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói vásárlási kedvezményt is biztosítunk.

cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram